Uvolni se do středu

JIŽ PROBĚHLO
 
Zpomal, dotkni se toho, co je pro tebe důležité a vrať se pevnější. 
Vydej se s námi na uvolněnou cestu k vnitřní síl

Uvolněni se, zpomal a relaxuj

Skrze meditace a cchi-kung, dechovým cvičením přivedeme svou pozornost k tomu nejdůležitějšímu, co máme – k sobě samým. 

“Pohyb nám dodá energii a pocit štěstí” plnost života..

Prostřednictvím meditace, mindfulness a cchi-kungu obrátíme pozornost do nitra a dotkneme se našeho klidného a uvolněného středu.

Spoj se s tím, o co se můžeš opřít pat)

Toto setkání poté využijime k hlubšímu spojení se svými vnějšími i vnitřními zdroji.

 

Díky spojení s naším středem zmapujeme naše vnitřní i vnější zdroje, podíváme se na to, jak s nimi pracovat, a z tohoto bezpečného místa se vydáme na dobrodružství prozkoumávání našeho vztahu k životu.

Poznání svého vztahu k životu a posílení naší důvěry

Náš základní vztah – vztah k životu – ovlivňuje náš každodenní život.

Důvěřujeme – bojíme se? Chceme kontrolovat – přijímáme co přináší?

Skrze rituál se setkáme s tím, co nás přesahuje, dovolíme si na chvíli nahlédnout za závoj každodennosti a přinést si sami pro sebe zprávu, která je pro nás nyní stěžejní. Možná tak najdeme i silnější oporu a důvěru v místech, která jsou mimo naši kontrolu.

O nás

Šimon Grimmich
Učitel meditace a mindfulness, instruktor Prázdninové školy Lipnice
 
Meditaci se věnuji od roku 2009, absolvoval jsem řadu ústraní v ČR i v zahraničí a výcvik pro učitele meditace všímavosti (MBSR a MBCL) v Německu pod vedením Institut für Achtsamkeit. V rámci doktorandského studia filosofie a religionistiky na FF UK zkoumám tradiční a moderní pojetí meditace. Pracuji jako překladatel. Fascinuje mne vztah mezi poezií, uměním, přítomností a všímavostí. Tyto elementy vnáším i do zážitkových kurzů, které lektoruji. vnitrniprostor.cz
Michaela Cmíralová
Průvodkyně po vnitřní stezce
 
„Ve škole mě učili, jak pracovat se světem kolem sebe, nikdo mi ale neukázal, jak pracovat s tím, který mám uvnitř. A tak se objevování vnitřního světa stalo mojí vášní.“
Aktuálně studuji psychologii a psychoterapii v Praze, jsem lektorkou čchi-kungu, mám za sebou semináře a studium v rámci Evropské nadace pro studium šamanismu a vedení slovanských ceremonií a přechodových rituálů. Věnuji se metodám focusing, nenásilné komunikaci a mám osobní meditační praxi. Jsem spolutvůrkyní Školy 21 a platformy Změna paradigmatu a autorkou Transformačního cyklu.

Místo pobytu

Centrum DoNitra, Osinalice, Kokořínsko

Cena: při přihlášení a platbě do 15. července 6300 Kč.
Standardní cena: 6900 Kč.

Přihláška na poybyt